Proč je náš Tribulus lepší než bulharský?

Tribulus terrestris, známý také jako Kotvičník je úžasná rostlina s množstvím účinků. Podporuje tvorbu testosteronu a zvyšuje fyzický výkon sportovců, kteří díky němu dosahují lepších výsledků. Navíc jeho skvělé účinky ocení všichni ti, kteří si chtějí zlepšit svůj sexuální život a potenci.

Tribulus objavili už  liečitelia zo starej Číny, Indie a Mezopotámie. Hlavnou a najdôležitejšou zložkou Tribulus terrestris je protodioscín, ktorý sa bežne považuje za hlavný bioaktívny agens a môže tvoriť až 45% suchého extraktu koreňa.

Tribulus objevili již léčitelé ze staré Číny, Indie a Mezopotámie. Hlavní a nejdůležitější složkou Tribulus terrestris je protodioscin, který se běžně považuje za hlavní bioaktivní agens a může tvořit až 45% suchého extraktu kořene.

Skutečné účinky protodioscinu

  • Zvýšení hladiny testosteronu o 30%
  • Nárůst síly, svalové hmoty a urychlení regenerace
  • Zvýšení tvorby spermií a zvýšení jejich mobility
  • V některých případech se zvýší objem ejakulátu až na dvojnásobek
  • Obnovení sexuálního libida

Rozhoduje množství protodioscin

Bulharský Tribulus obsahuje vysoký podíl steroidního saponinu protodioscinu, který má prokazatelný vliv na zvýšení síly, hmotnosti, hmoty a zlepšuje sexuální funkci. Protodioscin se nevyskytuje v jiném než bulharském Tribulusu. Velmi důležité je nezaměňovat obsah protodioscinu a celkový obsah saponinů. Čínské a indické extrakty s celkovým obsahem saponinů 60-90%, mohou skutečně obsahovat maximálně 4-5% protodioscinu. Množství doplňků na současném trhu obsahuje extrakt Tribulus s nízkým obsahem saponinů, resp. nízkým obsahem protodioscinu, takže očekávaný efekt se ani při dlouhodobém užívání nedostaví.

Tribulus účinnější, jako nikdy předtím

I když je bulharský Tribulus sám o sobě výjimečný, v kombinaci s práškem z listů Moringy se jeho pozitivní vlastnosti rozšiřují. Přesně takový je náš nový produkt RED Moringa SPORT. Díky Moringa a extraktu z kmene Tribulus s obsahem saponinu nad 90%, působí na sportovce komplexně a synergicky. Přidáním vitamínů s antioxidačním účinkem, produkt podporuje zdravý růst a vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu, což je velmi důležité právě pro sportovce. Prostřednictvím dalších důležitých skupin vitamínů B působí na stabilizaci duševní činnosti, stimuluje činnost mozku a zabraňuje působení toxinů v organismu. RED Moringa SPORT podporuje sportovní výkonnost, celkovou regeneraci, aktivuje energetické rezervy a snižuje možné riziko zranění. Tuto jedinečnou novinku si máte možnost objednat pouze u nás.

Přečtěte si také:

RED MORINGA SPORT - silnější než bulharský tribulus

Tribulus terrestris je nenápadná rostlinka známá z Ayurvedy, která se většinou doporučuje v souvislosti se zdravím muže včetně jeho síly a vitality. Její účinek zahrnuje i kardiovaskulární a urogenitální zdraví. Výživové doplňky s obsahem Tribulusu jsou zaměřeny na zlepšení libida, zvýšení hladiny testosteronu a s tím související zvýšení budování svalové hmoty a celkové efektivity fyzického tréninku.

1333× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...