Zatočte s chřipkou a nachlazením

Viry, bakterie na nás číhají v průběhu celého roku. Avšak nejaktivnější jsou v průběhu zimního období. Příznaky a doprovázející faktory těchto onemocnění jsou nepříjemné. Když se stanen jejich obětí, pár dní v posteli vás nemine. Při léčení těchto onemocnění je vhodné si dopoct zvýšenou dávkou vitamínů a bylinných přípravků.

Příroda nejlepší léčitel

Kombinace vitamínů a bylinných přípravků zmírní několik příznaků naráz. Moringa Karibská je významná právě tím, že obsahuje ideální kombinaci. Má bohaté vitamínové složení, které je v chladném období potřebné I jako prevence. Zároveň posiluje imunity a tím aj urichlí celkový proces léčení.

Nejjistější je prevence

Moringu určitě doporučujeme užívat prevenčně. odporúčame brať prevenčne. Nejlépe v průběhu roku dvě kapsle denně. V chřipkovém období tři kapsle denne. Díky této prevenci vás nemoc mine a vy nemusíte místo lyžovačky ležet doma v posteli.

Udělejte si moringovou léčbu

Už vás chytili? Není vám dobře a máte pocit, že na vás něco leze? Připravte si svoji vlastní kúru na uvolnění. V první řadě začnete pravidelně užívat Moringu Karibskou. Nejen se nachlazení rychle zbavíte, Motinga vám také pomůže při mnohých neduzích. Celkem je známo, že pomáhá při více než tři sta onemocněních.

Při zápalu dutin – Udělejte si odvar z listů nebo prášku Moringy a třikrát denně se na ním nahřívejte. Dutiny povolí a bude se vám lépe dýchat.

Při zápalu krku - Udělejte si odvar z prášku nebo listú Moringy. Kloktejte pětkrát denně.

Užíváte už antibiotika? - Užívejte Moringu. Dokonale vám nahradí vlastnosti probiotik plus obsahuje všechny potřebné vitamíny, které vaše tělo momentálně potřebuje ve zvýšeném množství.

Přečtěte si také:

Syntetické versus přírodní

Až 80% respondentů uvádí, že v průběhu roku užívají různé multivitaminové nebo multiminerální doplňky stravy. Nejčastěji v období podzimu a zimy v souvislosti s podporou imunity, ale také prevencí různých i závažných onemocnění. Tento fakt zároveň poukazuje na skutečnost, že málokdo z nás se spoléhá na kvalitu své stravy. O to ochotněji hledáme ty správné doplňky v lékárnách. Jak si však vybrat to nejlepší?

1127× přečteno

Vše, co vaše tělo potřebuje, v jedné kapsli

Máte slabší imunitu, bolí vás svaly nebo máte problémy se zažíváním? Za zdánlivě nesouvisejícími potížemi může být jedna příčina – nedostatek vitaminu D.

963× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...