Vše, co vaše tělo potřebuje, v jedné kapsli

Máte slabší imunitu, bolí vás svaly nebo máte problémy se zažíváním? Za zdánlivě nesouvisejícími potížemi může být jedna příčina – nedostatek vitaminu D.

V současnosti až jedna miliarda lidí trpí nedostatkem vitaminu D. Jeho nízká hladina je spojována s rizikem vzniku mnoha onemocnění, jako je diabetes, různé typy rakoviny, kardiovaskulární onemocnění, roztroušená skleróza a mnohé jiné. I proto se dnes vitaminu D říká „vitamin desetiletí“. Dostatečný příjem vitaminu D ale nelze zajistit pouze stravou. Dokonce je již známé, že ani některé výživové doplňky nejsou efektivní – naše tělo je nemusí správně vstřebávat! 

Co tedy můžeme dělat?

V našem produktu Moringa Complete jsme zajistili nejen dostatečné množství vitamínu D v denní dávce, ale i garanci vstřebání vitamínu. Moringa Caribbean je totiž zároveň zdrojem hořčíku a vápníku, bez kterých suplementace vitaminu D nemá význam. 

Pečujeme o vás!

Abychom posílili účinek Moringy na vaši imunitu, obohatili jsme ji i o kvalitní zdroj vitaminu C – a to o extrakt z plodů šípků, který je spolu s rakytníkem jedním z nejlepších přírodních darů C-čka.

Naše strava totiž i při nejlepší vůli neobsahuje dostatek vitaminu C. Důvodem jsou velké nároky našeho organismu nejen v zimním období, ale i při zátěži, stresu nebo při tréninku. 

Ochrana pro všechny

Když jste se rozhodli snížit příjem živočišní stravy – je Moringa Complete ideálním řešením. Nejen že je vhodná pro vegany, je obohacena o zdroj vitaminu B12. Problém jeho nedostatku se projevuje zejména ve zvýšené koncentraci homocysteinu v těle, což vede ke zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění.  Nedostatek vitaminu B12 se však může projevit i celkovou únavou a malátností, u dětí i neprospíváním. 

Moringa Caribbean Complete zajišťuje dostatečný přísun důležitých vitamínů, minerálů a antioxidantů pro ochranu vašeho zdraví v každém věku a v čisté přírodní formě. Vědecké studie prokázaly, že listy Moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Dopřejte si zelené zdraví díky zesílenému účinku přírody.

Přečtěte si také:

Syntetické versus přírodní

Až 80% respondentů uvádí, že v průběhu roku užívají různé multivitaminové nebo multiminerální doplňky stravy. Nejčastěji v období podzimu a zimy v souvislosti s podporou imunity, ale také prevencí různých i závažných onemocnění. Tento fakt zároveň poukazuje na skutečnost, že málokdo z nás se spoléhá na kvalitu své stravy. O to ochotněji hledáme ty správné doplňky v lékárnách. Jak si však vybrat to nejlepší?

1127× přečteno

Sluneční výživa - třetí část

Když už známe účinky vitamínu D na naše zdraví, asi se jen těžko smíříme s představou, že patříme k těm národům, u kterých je deficit "déčka" typický. Víme vám nabídnout řešení a vysvětlíme, jak se dá zvýšit hladina vitaminu D v těle.

953× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...