Naše každodenní kosmetika

V současnosti velmi intenzivně pociťujeme trend péče o sebe, ať už v oblasti výživy, fitness, životosprávy nebo celkového zdraví. Stále více lidí je ochotných platit za kvalitu. Když jsme se už rozhodli investovat do svého zdraví, záleží na každém detailu.

Čtěte složení!

Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno se do Vašeho těla dostává přes pokožku? Přípravky, které používáte během hygieny, pronikají přes kůži a dostávají se do krevního oběhu. Pro kosmetické produkty platí povinnost uvádět jejich složení ve formě mezinárodního názvosloví INCI, které nám běžným smrtelníkům častokrát nic neřekne. Seznam látek, které by neměly být součástí složení kosmetiky má téměř 1400 položek.

Účinky nejen prospěšné

Některé z běžných složek kosmetiky se dostávají do našeho organismu a mohou mít při dlouhodobém působení neblahé účinky. Jde například o parabeny, ftaláty, akrylamidy, formaldehyd a podobně.

Mnozí máte osobní zkušenosti, například při citlivější pokožce, nebo alergických reakcích a hledáte neškodnou kosmetiku. Pokud i ne organickou, certifikovanou a čistě přírodní, tak alespoň šetrnější k Vašemu organismu. 

Právě takovou kosmetiku bychom Vám rádi nabídli my. Základem naší kosmetiky je vždy extrakt z listů moringy, nebo semen – ve formě moringového oleje. Jelikož účinky moringy jsou potvrzeny mnoha studiemi, věříme v sílu jejího působení nejen ve formě výživových doplňků, ale i kosmetických produktů.

Přečtěte si také:

Anti-aging nebo hledání elixíru mládí

Stárnutí se zabránit nedá. Náš biologický věk vyjadřuje roky prožité na světě od našeho narození. Jedna věc je délka našeho života, ale něco zcela jiného může být, jak se cítíme, nebo jak vypadáme.

1172× přečteno

Domácí maska na obličej s moringovým práškem

Pokud si rádi vyzkoušíte účinek přírodního produktu nejprve v domácí výrobě, nabízíme Vám recept na namíchání home-made pleťové masky na obličej s dokonalým omlazujícím efektem.

1363× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...