10 důvodů pro používání pleťové kosmetiky s moringou

O účinku přírodních pleťových krémů by se dalo psát hodně. Naše anti-aging produkty určené pro zralou pleť obsahují ty nejkvalitnější složky a spolu s extraktem z moringových listů přináší velmi brzy cílené výsledky.

Hydratační a detoxikační účinky Moringy pomáhají neutralizovat účinky škodlivin, předcházet a redukovat tvorbu vrásek, zpomalovat stárnutí, což je podmíněno hloubkovou výživou pokožky.

Jaké jsou tedy důvody pro výběr našich pleťových krémů s moringou?

  1. Antioxidační účinky: vysoká antioxidační kapacita pomáhá při ochraně kožních buněk před fotozářením a působením nevhodných látek jako jsou těžké kovy a nejrůznější toxiny. Mezi přítomné antioxidační látky patří kaempferol, zeatin, kvercetin, rutin, kyselina chlorogenová a beta-sitosterol.
  2. Protizánětlivé účinky: extrakt moringy napomáhá při tlumení probíhajících zánětů, ať už na lokální nebo vnitřní úrovni. Zánětlivá ložiska v pokožce, i když mikroskopické, jsou kořenem nepěkné podrážděné kůže se sklonem k akné.
  3. Anti-aging účinek: kosmetika s moringou minimalizuje projevy stárnutí kůže, zabraňuje její dehydrataci, vyživuje ji a zmírňuje podráždění.
  4. Antimikrobiální účinek: pleťové čistící vody používané spolu s krémy mají vysoký čistící efekt a zabraňují mikrobiálnímu působení.
  5. Hydratační účinek na pokožku
  6. Přítomnost vitaminu A: zvýrazňuje antioxidační efekt, eliminuje vliv UV záření, zabraňuje ztrátě kolagenu a příznivě ovlivňuje léčbu akné.
  7. Vitamín C stimuluje tvorbu kolagenu
  8. Vitamín E je známým antioxidantem s ověřenými účinky a moringa disponuje těmito nutrienty ve vysoké míře. Vitamín E eliminuje vliv slunečního záření, a pleťové krémy s extraktem moringy mají i ochranný efekt.
  9. Asi nejznámější anti-aging složkou je zeatin, s účinkem na zpomalení stárnutí
  10. V neposlední řadě je třeba zmínit fytohormony napomáhající regeneraci kožních buněk a lepšímu zvládání oxidačního a environmentálního stresu.

Přečtěte si také:

Anti-aging nebo hledání elixíru mládí

Stárnutí se zabránit nedá. Náš biologický věk vyjadřuje roky prožité na světě od našeho narození. Jedna věc je délka našeho života, ale něco zcela jiného může být, jak se cítíme, nebo jak vypadáme.

1109× přečteno

Domácí maska na obličej s moringovým práškem

Pokud si rádi vyzkoušíte účinek přírodního produktu nejprve v domácí výrobě, nabízíme Vám recept na namíchání home-made pleťové masky na obličej s dokonalým omlazujícím efektem.

1273× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...