Domácí maska na obličej s moringovým práškem

Pokud si rádi vyzkoušíte účinek přírodního produktu nejprve v domácí výrobě, nabízíme Vám recept na namíchání home-made pleťové masky na obličej s dokonalým omlazujícím efektem.

Základem domácí pleťové masky bude prášek z moringy, samozřejmě ideálně v té nejvyšší kvalitě. Prášek se získává jemným rozemletím šetrně sušených mladých lístků ze stromu moringa, přičemž dochází k plnému zachování nutričních hodnot v původním listu. Kromě prášku budete potřebovat už jenom běžné suroviny používány při domácí výrobě: med (ideálně v raw kvalitě), růžovou vodu, citrónovou šťávu a čistou vodu.

Postup přípravy

  1. Polovinu polévkové lžíce s práškem moringy smíchejte s PL medu a PL růžové vody, přidejte půl PL citronové šťávy a opatrně rozmíchejte. 
  2. Zkontrolujte konzistenci a podle potřeby přidejte vodu, abyste získali poměrně tuhou a hladkou pastu.
  3. Naneste si pastu na obličej, ideálně v dopoledních hodinách a nechte působit asi 10 minut, poté masku umyjte vlažnou vodou.
  4. Po vysušení obličeje čistou utěrkou naneste na obličej malé množství anti-aging krému s moringou, pro hladkou a jemnou pokožku.

Efekty pravidelné péče o pleť s moringou

  1. Vaše pleť bude zjevně hladší, vypnutější, hydratovaná a zářivější. Pleťová maska dokonce může sjednotit barevný tón Vaší pleti.
  2. Díky antibakteriálnímu efektu zabraňuje vzniku akné nebo zmírňuje zánětlivé procesy na pokožce. Samozřejmě vždy je vhodné konzultovat vážnější pleťové problémy s Vaším dermatologem.
  3. Čistící účinky masky působí intenzivně proti toxinům, které se nacházejí všude kolem nás a pronikají přes pokožku i do našeho těla díky krevnímu oběhu.
  4. Významným efektem je eliminace pórů nebo snižování velikosti pórů na pokožce, což ocení téměř všechny ženy v jakémkoliv věku.

Přečtěte si také:

Anti-aging nebo hledání elixíru mládí

Stárnutí se zabránit nedá. Náš biologický věk vyjadřuje roky prožité na světě od našeho narození. Jedna věc je délka našeho života, ale něco zcela jiného může být, jak se cítíme, nebo jak vypadáme.

1172× přečteno

10 důvodů pro používání pleťové kosmetiky s moringou

O účinku přírodních pleťových krémů by se dalo psát hodně. Naše anti-aging produkty určené pro zralou pleť obsahují ty nejkvalitnější složky a spolu s extraktem z moringových listů přináší velmi brzy cílené výsledky.

999× přečteno

VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...