V současnosti velmi intenzivně pociťujeme trend péče o sebe, ať už v oblasti výživy, fitness, životosprávy nebo celkového zdraví. Stále více lidí je ochotných platit za kvalitu. Když jsme se už rozhodli investovat do svého zdraví, záleží na každém detailu.

Čtěte složení!

Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno se do Vašeho těla dostává přes pokožku? Přípravky, které používáte během hygieny, pronikají přes kůži a dostávají se do krevního oběhu. Pro kosmetické produkty platí povinnost uvádět jejich složení ve formě mezinárodního názvosloví INCI, které nám běžným smrtelníkům častokrát nic neřekne. Seznam látek, které by neměly být součástí složení kosmetiky má téměř 1400 položek.

Účinky nejen prospěšné

Některé z běžných složek kosmetiky se dostávají do našeho organismu a mohou mít při dlouhodobém působení neblahé účinky. Jde například o parabeny, ftaláty, akrylamidy, formaldehyd a podobně.

Mnozí máte osobní zkušenosti, například při citlivější pokožce, nebo alergických reakcích a hledáte neškodnou kosmetiku. Pokud i ne organickou, certifikovanou a čistě přírodní, tak alespoň šetrnější k Vašemu organismu. 

Právě takovou kosmetiku bychom Vám rádi nabídli my. Základem naší kosmetiky je vždy extrakt z listů moringy, nebo semen – ve formě moringového oleje. Jelikož účinky moringy jsou potvrzeny mnoha studiemi, věříme v sílu jejího působení nejen ve formě výživových doplňků, ale i kosmetických produktů.