O účinku přírodních pleťových krémů by se dalo psát hodně. Naše anti-aging produkty určené pro zralou pleť obsahují ty nejkvalitnější složky a spolu s extraktem z moringových listů přináší velmi brzy cílené výsledky.

Hydratační a detoxikační účinky Moringy pomáhají neutralizovat účinky škodlivin, předcházet a redukovat tvorbu vrásek, zpomalovat stárnutí, což je podmíněno hloubkovou výživou pokožky.

Jaké jsou tedy důvody pro výběr našich pleťových krémů s moringou?

  1. Antioxidační účinky: vysoká antioxidační kapacita pomáhá při ochraně kožních buněk před fotozářením a působením nevhodných látek jako jsou těžké kovy a nejrůznější toxiny. Mezi přítomné antioxidační látky patří kaempferol, zeatin, kvercetin, rutin, kyselina chlorogenová a beta-sitosterol.
  2. Protizánětlivé účinky: extrakt moringy napomáhá při tlumení probíhajících zánětů, ať už na lokální nebo vnitřní úrovni. Zánětlivá ložiska v pokožce, i když mikroskopické, jsou kořenem nepěkné podrážděné kůže se sklonem k akné.
  3. Anti-aging účinek: kosmetika s moringou minimalizuje projevy stárnutí kůže, zabraňuje její dehydrataci, vyživuje ji a zmírňuje podráždění.
  4. Antimikrobiální účinek: pleťové čistící vody používané spolu s krémy mají vysoký čistící efekt a zabraňují mikrobiálnímu působení.
  5. Hydratační účinek na pokožku
  6. Přítomnost vitaminu A: zvýrazňuje antioxidační efekt, eliminuje vliv UV záření, zabraňuje ztrátě kolagenu a příznivě ovlivňuje léčbu akné.
  7. Vitamín C stimuluje tvorbu kolagenu
  8. Vitamín E je známým antioxidantem s ověřenými účinky a moringa disponuje těmito nutrienty ve vysoké míře. Vitamín E eliminuje vliv slunečního záření, a pleťové krémy s extraktem moringy mají i ochranný efekt.
  9. Asi nejznámější anti-aging složkou je zeatin, s účinkem na zpomalení stárnutí
  10. V neposlední řadě je třeba zmínit fytohormony napomáhající regeneraci kožních buněk a lepšímu zvládání oxidačního a environmentálního stresu.