Pokud si rádi vyzkoušíte účinek přírodního produktu nejprve v domácí výrobě, nabízíme Vám recept na namíchání home-made pleťové masky na obličej s dokonalým omlazujícím efektem.

Základem domácí pleťové masky bude prášek z moringy, samozřejmě ideálně v té nejvyšší kvalitě. Prášek se získává jemným rozemletím šetrně sušených mladých lístků ze stromu moringa, přičemž dochází k plnému zachování nutričních hodnot v původním listu. Kromě prášku budete potřebovat už jenom běžné suroviny používány při domácí výrobě: med (ideálně v raw kvalitě), růžovou vodu, citrónovou šťávu a čistou vodu.

Postup přípravy

  1. Polovinu polévkové lžíce s práškem moringy smíchejte s PL medu a PL růžové vody, přidejte půl PL citronové šťávy a opatrně rozmíchejte. 
  2. Zkontrolujte konzistenci a podle potřeby přidejte vodu, abyste získali poměrně tuhou a hladkou pastu.
  3. Naneste si pastu na obličej, ideálně v dopoledních hodinách a nechte působit asi 10 minut, poté masku umyjte vlažnou vodou.
  4. Po vysušení obličeje čistou utěrkou naneste na obličej malé množství anti-aging krému s moringou, pro hladkou a jemnou pokožku.

Efekty pravidelné péče o pleť s moringou

  1. Vaše pleť bude zjevně hladší, vypnutější, hydratovaná a zářivější. Pleťová maska dokonce může sjednotit barevný tón Vaší pleti.
  2. Díky antibakteriálnímu efektu zabraňuje vzniku akné nebo zmírňuje zánětlivé procesy na pokožce. Samozřejmě vždy je vhodné konzultovat vážnější pleťové problémy s Vaším dermatologem.
  3. Čistící účinky masky působí intenzivně proti toxinům, které se nacházejí všude kolem nás a pronikají přes pokožku i do našeho těla díky krevnímu oběhu.
  4. Významným efektem je eliminace pórů nebo snižování velikosti pórů na pokožce, což ocení téměř všechny ženy v jakémkoliv věku.