Foto & video

Léčivé účinky Moringy Karibské

Byli jsme si v Teleránu (TV Markíza) promluvit o unikátní superpotravině Moringy Karibské, její pěstování, složení a účincích na naše zdraví. Naše zkušenosti odborně vysvětluje i nutriční specialistka a naše konzultantka RNDr. Barbara Sviežená, PhD.

2384× přečteno

Jedna z našich cest na plantáže v Karibiku

V Karibiku jsme byli už několikrát, nicméně nás stále nepřestává překvapovat svou krásou. Přirostl nám k srdci o to více, že zde pěstujeme Moringu na vlastních plantážích. Za pěstováním kvalitní Moringy stojí mnoho úsilí a práce. Během naší nepřítomnosti se nám o plantáže starají s láskou naši plantážníci. A takto nějak vypadá jeden z mnoha dnů přímo na plantáži.

1630× přečteno

Transport

Přímo po vypěstování a zpracování Moringy se pouštíme do transportu z ostrova Svatá Lucie v Karibiku přímo do Evropy.

1609× přečteno

Kontrola plantáží na Vánoce 2015

I tentokrát jsme nejkrásnější svátky v roce strávili přímo v Karibiku na našich plantážích. Ujistili jsme se, že o Moringu je opravdu dobře postaráno. Zůstali jsme také příjemně překvapeni, jak rychle nám Moringa opět od naší poslední návštěvy v říjnu podrostla.

1865× přečteno

Naše návštěva plantáží v říjnu 2015

Plantáže chodíme kontrolovat poměrně často. Naše poslední cesta na ostrov Svatá Lucie v Karibiku byla v říjnu 2015. I tentokrát se nám potvrdilo, že jsme Moringu svěřili do rukou těch správných lidí. Starají se o ni s láskou a ona stále více roste do krásy a výšky. Přesvědčte se sami.

1485× přečteno

Jak vypadá Moringa

Moringa ne nadarmo nese název Rostlina života. Každá její část se dá zužitkovat a využít při různých zdravotních neduzích.

5387× přečteno

Sklizeň a zpracování Moringy karibské

Čerstvá Moringa musí být zpracována bezprostředně po jejím sklizení, proto tento proces zajišťujeme ještě přímo na ostrově Svatá Lucie. Jen tak se dá dosáhnout, aby prášek z Moringy neobsahoval žádné plísně ani bakterie. Každá šarže prochází kontrolou kvality.

3094× přečteno