Moringa

Vše, co vaše tělo potřebuje, v jedné kapsli

Máte slabší imunitu, bolí vás svaly nebo máte problémy se zažíváním? Za zdánlivě nesouvisejícími potížemi může být jedna příčina – nedostatek vitaminu D.

721× přečteno

Sluneční výživa - třetí část

Když už známe účinky vitamínu D na naše zdraví, asi se jen těžko smíříme s představou, že patříme k těm národům, u kterých je deficit "déčka" typický. Víme vám nabídnout řešení a vysvětlíme, jak se dá zvýšit hladina vitaminu D v těle.

713× přečteno

RED MORINGA SPORT - silnější než bulharský tribulus

Tribulus terrestris je nenápadná rostlinka známá z Ayurvedy, která se většinou doporučuje v souvislosti se zdravím muže včetně jeho síly a vitality. Její účinek zahrnuje i kardiovaskulární a urogenitální zdraví. Výživové doplňky s obsahem Tribulusu jsou zaměřeny na zlepšení libida, zvýšení hladiny testosteronu a s tím související zvýšení budování svalové hmoty a celkové efektivity fyzického tréninku.

1018× přečteno

Jedna z našich cest na plantáže v Karibiku

V Karibiku jsme byli už několikrát, nicméně nás stále nepřestává překvapovat svou krásou. Přirostl nám k srdci o to více, že zde pěstujeme Moringu na vlastních plantážích. Za pěstováním kvalitní Moringy stojí mnoho úsilí a práce. Během naší nepřítomnosti se nám o plantáže starají s láskou naši plantážníci. A takto nějak vypadá jeden z mnoha dnů přímo na plantáži.

1316× přečteno

Transport

Přímo po vypěstování a zpracování Moringy se pouštíme do transportu z ostrova Svatá Lucie v Karibiku přímo do Evropy.

1269× přečteno

Kontrola plantáží na Vánoce 2015

I tentokrát jsme nejkrásnější svátky v roce strávili přímo v Karibiku na našich plantážích. Ujistili jsme se, že o Moringu je opravdu dobře postaráno. Zůstali jsme také příjemně překvapeni, jak rychle nám Moringa opět od naší poslední návštěvy v říjnu podrostla.

1547× přečteno

Naše návštěva plantáží v říjnu 2015

Plantáže chodíme kontrolovat poměrně často. Naše poslední cesta na ostrov Svatá Lucie v Karibiku byla v říjnu 2015. I tentokrát se nám potvrdilo, že jsme Moringu svěřili do rukou těch správných lidí. Starají se o ni s láskou a ona stále více roste do krásy a výšky. Přesvědčte se sami.

1198× přečteno

Jak vypadá Moringa

Moringa ne nadarmo nese název Rostlina života. Každá její část se dá zužitkovat a využít při různých zdravotních neduzích.

4949× přečteno