O MorinzeZázračná rostlina z Karibiku

St.Lucia

Moringa je vůbec nejbohatší rostlina na živiny, jaká je dosud známá. Množství cenných živin a životně důležitých látek se v optimálním poměru nachází především v listech nebo v prášku z listů. Především je třeba zdůraznit vysoký obsah aminokyselin, protože v listech se našlo až 18 z 20 známých esenciálních aminokyselin, které lidský organismus nedokáže sám vyrobit, jsou však důležitým faktorem pro přenos kyslíku v těle, schopnost koncentrace a mnohé důležité funkce mozku.

Certifikát kvality

Strategií naší firmy Moringa Caribbean je co nejvyšší kvalita produktu. Při budování laboratoře na zpracování Moringy jsme nešetřili, a proto máme jako jedni z mála v Karibiku profesionální stroj na sušení a mletí moringy. V rozborech provedených Státním veterinárním a potravinovým ústavem SR jsme tak dosáhli ze všech testovaných vzácných rostlin nejlepší výsledky.

Balíček zdraví pro každého člena rodiny

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringu lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitaminů, minerálních látek a stopových prvků, aniž by musel sáhnout sáhnout po synteticky vyráběných výživových doplňcích.

Moringu lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitaminů.

Těhotné a kojící ženy

Prášek z listů Moringy nebo listy konzumované jako doplněk stravy během těhotenství mohou podpořit zdravý vývin plodu a pozitivně ovlivnit tvorbu mateřského mléka. Z organismu matky a později z mateřského mléka může dítě dodatečně přijmout mnoho důležitých vitaminů a minerálních látek. Zvlášť třeba zdůraznit význam aminokyselin arginin a histidin obsažených v rostlině, které ve fázi růstu nedokáže organismus dítěte produkovat v dostatečném množství, ale které jsou pro jeho zdravý vývin nezbytně nutné.

Děti

Nejen pro kojence, ale i pro starší děti ve vývoji je konzumace moringy přínosem, protože velké množství v ní obsažených živin a stavebních látek má pozitivní účinek na jejich růst, a především na vývin mozkových a nervových buněk. Kromě toho vysoký obsah vitaminu C posiluje imunitní systém dětí.

Sportovci

Výkonnostní sportovci nebo lidé, kteří jsou obecně vystaveni velkému tlaku a očekává se od nich mimořádný výkon, by měli zvláště dbát na vyváženou stravu, protože mají zvýšenou potřebu živin a vitálních látek. Moringa jim může pomoci zajistit si příjem všech esenciálních vitaminů, minerálních látek a bílkovin ve vhodné formě a tak si zcela přirozeným způsobem zachovat výkonnost. Je tomu tak díky vysokému podílu železa a vitaminů A a C v Morinze, které zajišťují neustálé zásobování krvi dostatkem kyslíku a stabilizaci krevního oběhu.

Senioři

Konzumace Moringy se doporučuje i starším lidem, aby zůstali fit a vitální do vysokého věku. Vyváženou stravou bohatou na živiny lze předejít mnoha problémům spojeným s vyšším věkem. Listy moringy přitom představují optimální zdroj všech životně důležitých látek, které starší lidé potřebují.

Vegani

Moringa má význam i pro vegetariány, ale především pro vegany, protože ti často trpí příznaky nedostatku některých látek. Mnozí se proto ptají, jak mohou pokrýt svou potřebu bílkovin, vápníku a železa a zároveň se zříct potravin živočišného původu. Látky obsažené v listech mohou tento problém vyřešit, protože obsahují více proteinů než vejce nebo jogurt, výrazně více železa než špenát a několikanásobně překračují obsah vápníku v mléku.

Naši zákazníci se zajímají zejména o tyto produkty

RED MORINGA SPORT

RED MORINGA SPORT

Jedinečná kombinace pro sportovní výkon - Tribulus a Moringa! Zvýší efektivitu tréninku, fyzické výdrže a podpoří budování svalů.