Dia Moringa & Ginger Caribbean

Kapsle s obsahem čistého a vysoce kvalitního prášku z unikátní kombinace Moringy karibské a Zázvoru lékařského.
skladem

ks
EAN: 4260568520938
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Maximální účinek 2-kombinace rostlinných preparátů s výrazným efektem při hubnutí, snižování apetitu, stabilizaci hladiny glukózy v krvi a podpoře trávení. Zesílený antioxidační a protizánětlivý efekt díky gingerolu a fytosterolů (viz bližší informace). Účinnost produktu je dána kvalitou materiálu.

Bližší informace:

Antidiabetické účinky: Preparát obsahuje v každé kapsli 80%-ní podíl prášku ze šetrně sušených listů Moringy. V listech Moringy se nachází vysoké množství jedinečných isothiokyanátů (MIC), které působí proti obezitě a zvyšování váhy, a prokázána byla i jejich anti-diabetická účinnost. 20% obsahu kapsle je tvořen práškem ze Zázvoru lékařského. Podle nejnovějších studií má konzumace zázvoru efekt na stabilizaci hladiny glukózy v krvi a působí preventivně na vznik kardiovaskulárních onemocnění. Příznivě ovlivňuje i hladinu cholesterolu a triglyceridů.

Antioxidační efekt: Průvodním znakem užívání prášku z Moringy je navyšování účinných antioxidantů v organismu, které ochraňují buňky ve slinivce břišní produkující inzulín a eliminují množství volných radikálů. Za tento efekt odpovídají zejména flavonoidy jako je kvercetin, ale také vysoký obsah vitamínu A, E a C, které jsou známé svým antioxidačním účinkem. Zázvor obsahuje 6-gingerol, který výrazně potlačuje produkci vysoce reaktivních dusíkatých molekul a oxidů dusíku. Pomáhá tělu chránit zásoby glutationu (antioxidant a ničitel volných radikálů).

Protizánětlivý efekt: Současné studie poukazují na silné protizánětlivé účinky extraktů z listů Moringy. Fytochemická analýza potvrdila přítomnost kampferolu-3-glykosidu, a mastných kyselin jako je kyselina chlorogénna. Protizánětlivé účinky jsou maximalizovány přítomností flavonoidů a různých forem fytochemikálií v sušených listech Moringy. Zázvor je významný při léčbě zánětů a je vhodný na přirozenou úlevu od bolesti. V zázvoru je mnoho látek, které mu dodávají typickou chuť a vůni: zingeróny, shogaoly a gingeroly. Tyto oleje účinně působí proti bakteriím, virům, plísním a parazitům.Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení:

Moringa Carribean, Zingiber officinale.

Obsah balení:

  • Balení obsahuje 120 kapslí.
  • Hmotnost kapsle je 250 mg.
  • Hmotnost balení je 42,6 g.

Dávkování:

  • Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2).
  • Denní dávka pro teenagery - 2 kapsle.
  • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Upozornění:

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...