Balíček zdraví

Nastartujete proces detoxikace, uzdravování a péče o svůj organismus.
  • Balíček zdraví
skladem

ks
EAN: 4260568521560
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Box of health

Připravili jsme pro vás unikátní balíček zdraví. Pokud vás už dohání jarní únava a potřebujete příliv energie, vitality a radosti, obdarujte sebe nebo svých nejbližších. Nastartujete tak proces detoxikace, uzdravování, ale také péče o svůj organismus.


BALÍČEK ZDRAVÍ obsahuje:

Moringa Caribbean PREMIUM

120 kapslí s obsahem prášku z výběrových sušených mladých listů stromu Moringa doplní chybějící vitamíny, minerály a bioaktivní látky. Podpoří imunitu a správné fungování metabolismu, působí preventivně proti zánětlivým a civilizačním chorobám, povzbudí organismus a duševní pohodu.

Čaj z listů (sypaný)

50g drcených sušených listů z Moringy s vysokou koncentrací antioxidantů a protizánětlivých látek. Ideální i při diabetu a kardiovaskulárních problémech. Lahodný žlutozelený voňavý nápoj Vám napomůže i k lepší náladě a vyrovnanosti. Vhodný i v kombinaci s jinými bylinkami.

Zelená čokoláda

70g lahodná delikatesa pro milovníky originálních sladkostí nejen s překrásným dekorativním vzhledem, ale i chuťovým kontrastem díky lyofilizovaným kouskem ovoce. Ve Vašem balíčku zdraví Vás překvapí jedna z pěti druhů chutných zelených čokolád.


Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...