Moringa Ginger Caribbean

Kapsle s obsahem čistého a vysoce kvalitního zázvorového prášku.
skladem

ks
EAN: 4260568520150
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Napomáhá při hubnutí, zrychlení metabolismu, má protizánětlivé, protistresové a antioxidační účinky. Účinnost produktu je dána kvalitou materiálu.

Bližší informace:

Antioxidační efekt: Zázvor je na vysokém místě na seznamu antioxidantů a má impozantní koeficient ORAC = 28,811 (Oxygen Radical Absorbance Capacity = schopnost absorbovat kyslíkové radikály). Jedna z jeho složek, s názvem 6-gingerol, je schopna výrazně potlačovat produkci vysoce reaktivních dusíkatých molekul a oxidů dusíku, z nichž jsou rychle vytvářeny nebezpečné volné radikály - peroxynitridy. Zázvor pomáhá tělu chránit zásoby glutationu (antioxidant a ničitel volných radikálů).

Protizánětlivý efekt: Zázvor je významný při léčbě zánětů a je vhodný na přirozenou úlevu od bolesti. V zázvoru je mnoho látek, které mu dodávají typickou chuť a vůni: zingeróny, shogaoly a gingeroly. Tyto oleje účinně působí proti bakteriím, virům, plísním a parazitům.

Podpora trávení a metabolismu: Zázvor se používá na podporu trávení. Je klasifikován jako lék proti nadýmání a pro ztišení střev, přičemž je stimulován jejich pohyb. Podporuje tvorbu žluči a tím výrazně napomáhá trávení tuků.

Snižování nevolnosti: Zázvor snižuje nevolnosti při horečkách, působí proti nevolnosti při cestování a odstraňuje tzv. ranní nevolnost v období těhotenství. Podle studie na 1278 těhotných ženách je účinná dávka 1,1-1,5 gramu zázvoru.

Antidiabetické účinky: Podle nejnovějších studií má konzumace zázvoru efekt na stabilizaci hladiny glukózy v krvi a působí preventivně na vznik kardiovaskulárních onemocnění. Příznivě ovlivňuje i hladinu cholesterolu a triglyceridů.Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení:

100% Zingiber officinale.

Obsah balení:

  • Balení obsahuje 60 kapslí.
  • Hmotnost kapsle je 275 mg.
  • Hmotnost balení je 22,8 g.

Dávkování:

  • Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2×2).
  • Denní dávka pro teenagery - 2 kapsle.
  • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Upozornění:

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...