Blue Moringa Turbo

Triple unikát, který přirozeným způsobem podporuje samoregulaci testosteronu a zvýšení libida.
 • Blue Moringa Turbo
 • Blue Moringa Turbo
skladem

ks
EAN: 4260568520914
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Turbo síla léčivých rostlin s afrodiziakálními účinky. Přirozeným způsobem podporuje zvýšení libida, pozitivně ovlivňuje produkci testosteronu, erekci a mužskou plodnost. Zvyšuje energii, výkon a výdrž. Stimulační účinek na mužský organismus a celkovou vitalitu muže.

Bližší informace:

Základní složkou přípravku je sušený extrakt z listů a semen Moringy karibské (Moringa Carribean) s pozitivním účinkem na neuroendokrinní systém, regulaci sexuálních funkcí a motivace. Na molekulární úrovni je působení moringy dáno:

 • inhibicí specifického enzymu (PDE-5), což vede k zvýšenému prokrvení penisu, silné a stabilní erekci
 • vysokou hladinou L-lysinu pro vyšší výdrž při sexu a opakovaný akt
 • vysokým obsahem argininu, který je považován za viagru přírody, zlepšuje průtok krve a vylučování mužského růstového hormonu, pozitivně ovlivňuje hustotu a pohyblivost spermií
 • vlivem na hladinu testosteronu a produkovaných spermií
 • modulačním účinkem na hladinu dopaminu
 • vysokou koncentrací antioxidantů

Z uvedeného vyplývá, že za základní mechanismus působení extraktu Moringy se považuje synergické potlačování aktivity enzymu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, což vede ke zvýšení hladiny dopaminu a zabránění relaxaci svaloviny penisu.

Druhou složkou přípravku je Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) ovlivňující hladinu mužského pohlavního hormonu - testosteronu. Testosteron ovlivňuje fyzickou sílu a výkonnost, jakož i sexuální žádostivost a intenzitu erekce. Účinnou látkou je protodioscin, steroidní saponin, který zvyšuje průtok krve v organismu. Protodioscin má vliv na prokrvení topořivých tělísek pohlavního orgánu a také zvyšuje produkci spermií a to v závislosti na jeho koncentraci v sušeném preparátu. Účinek je výraznější u osob starších 40 let.

Třetí složkou je extrakt sušeného kořene rostliny Maca (Lepidum meyenii) dlouhodobě používané pro její afrodisiakální účinky. Je prokázáno, že extrakt kořene dodává organismu energii, zvyšuje výkonnost mozku, vytrvalost při sportu i sexu. Maca působí příznivě na vyvážení hladiny pohlavních hormonů. Pozitivně působí při problémech s prostatou, nedostatečnou tvorbou spermií a slabou erekcí.

Spojením uvedených tří složek vznikl unikátní rostlinný přípravek s maximálním účinkem na mužské libido. Pravidelné užívání zvyšuje významně sexuální kondici a celkový zdravotní stav. Garantované složení a kvalita preparátů z vynikajících zdrojů Vám může zajistit dokonalý zážitek z milování.Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení:

Moringa Carribean, Tribulus terrestris, Lepidum meyenii.

Obsah balení::

 • Balení obsahuje 120 kapslí.
 • Hmotnost kapsle je 425 mg.
 • Hmotnost balení je 31,8 g.

Dávkování:

 • Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2 × 2).
 • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Při dodržení doporučené denní dávky je možné dlouhodobé užívání. Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

Pro maximalizaci efektu doporučujeme cyklování - po 2-3 měsících měsíc užívat Moringa Caribbean- BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris).

Upozornění:

Pokud bude produkt užíván více než 6 měsíců, doporučené množství denní dávky by mělo být sníženo na polovinu.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...