RED MORINGA SPORT

Jedinečná kombinace pro sportovní výkon - Tribulus a Moringa! Zvýší efektivitu tréninku, fyzické výdrže a podpoří budování svalů.
skladem

ks
EAN: 4260568521270
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Jedinečná kombinace pro sportovní výkon – Tribulus a Moringa!

RED Moringa SPORT obsahuje 120 kapslí nabitých těmi nejúčinnějšími látkami přírodní povahy podporujícími vitalitu, energii a sportovní výkon muže. Každá kapsle sestává z prášku z listů Moringy pěstované na našich plantážích v Karibiku v kontrolované kvalitě a z extraktu kořene rostliny Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90%.

TRIBULUS TERRESTRIS

Extrakt z kořene Tribulus terrestris je známý zejména obsahem tzv. saponinů. Steroidní saponiny (známé jako saraponíny) jsou klíčové elementy při tvorbě steroidů. Na rozdíl od anabolických steroidů, saraponíny jsou přírodní prekurzory se stejným efektem, jako anabolické steroidy. Podporují růst svalové hmoty a zvyšují hladinu testosteronu, avšak na rozdíl od syntetických anabolik jsou bezpečné.

Saraponíny mohou pozitivně ovlivnit hladiny testosteronu následujícími způsoby:

  • podporují uvolňování LH (luteinizační hormon)
  • zvyšují citlivost tolerance organismu na androgeny
  • zvyšují hladinu molekul DHEA (prekurzor testosteronu)

Bylo prokázáno, že užíváním saponinů při intenzivních trénincích dochází ke zvyšování efektivity a výdrže, ale také k rychlejšímu budování svalové hmoty. Množství doplňků na současném trhu obsahuje extrakt kořene tribulusu s nízkým obsahem saponinů, resp. nízkým obsahem protodioscinu - takže očekávaný efekt se ani při dlouhodobém užívání nedostaví.

RED Moringa SPORT obsahuje Tribulus terrestris s obsahem saponinů nad 90%!

MORINGA CARIBBEAN

Vědecké studie prokázaly, že listy Moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Díky vitaminem s antioxidačním efektem podporuje moringa zdravý růst a buněčný vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu, což je velmi důležité právě pro sportovce. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - thiamin, B2 - riboflavin, B3, B6 - pyridoxin) působí na stabilizaci duševní činnosti, stimuluje mozkovou činnost a inhibuje působení toxinů v organismu.

Kombinace prášku z listů moringy a extraktu z kořene Tribulus s obsahem saponinů nad 90% působí na organismus sportovce komplexně a synergicky. Podporuje:

  • sportovní výkon
  • aktivaci energetických rezerv
  • regeneraci po výkonu
  • eliminuje možné zranění

Vysoký obsah aminokyselin obsažených v samotné Moringa doplňuje celkový aminokyselinový pool sportovce. Přítomnost argininu spolu s působením Tribulus významně ovlivňuje vylučování testosteronu.

Ideální duo-efekt přímo z dílny přírody bez negativních dopadů na organismus!Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení (1 kapsle):

Prášek z listů Moringa Caribbean (250 mg), extrakt z kořene Tribulus terrestris (180 mg), želatina, barviva: azorubin, oxid železitý, oxid titaničitý

Obsah saponinů v Tribulus terrestris: nad 90%

Obsah balení:

  • Balení obsahuje 120 kapslí.
  • Hmotnost kapsle je 530 mg ±5%.
  • Hmotnost balení je 63,48 g.

Dávkování:

Denní dávka pro dospělé nad 18 let - 2×2 kapsle (ráno a večer).

Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Pro sportovce se doporučuje 800 mg extraktu Tribulus terrestris denně (s obsahem saponinů od 45%). Ideální je začít s dvojnásobnou dávkou během prvních dvou týdnů užívání (nebo užívat doplněk s obsahem saponinů 90%). Dlouhodobé užívání by nemělo přesáhnout tři měsíce. Po minimálně 2-týdenní přestávce je možné v užívání pokračovat se stejným dávkováním.

Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do tří let, mladých mužů do 18 let a ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C, s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Uskladňujte mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...