Moringa COMPLETE

Zázračné účinky Moringy karibské zesílené přírodními vitamíny D, B12 a C - zdroj zdraví, imunity, prevence a regenerace v 1 kapsli!
skladem

ks
EAN: 4260568521775
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Moringa CARIBBEAN COMPLETE obsahuje 120 kapslí kvalitního prášku z listů stromu Moringa obohaceného přírodní vitamin D, vitamin B12 a extra dávku vitamínu C extrahovaného z plodů šipky. COMPLETE je dokonalou a snadno vstřebatelnou směsí vitamínů, minerálů a antioxidantů ve správné kombinaci přímo z dílny přírody.

Moringa Caribbean je v současnosti považována za jednu z nejkomplexnějších superpotravin na světě. Je bohatým zdrojem vápníku, hořčíku, železa, fosforu, vitaminu E, A ale i vitamínů skupiny B. K dokonalosti a úplným zdravotním účinkem jí chybí jen extra dávka vitamínu D, vitamínu C a B12. Náš produkt COMPLETE je obohacen právě o tyto vitaminy!

VITAMIN D

Dostatečný příjem vitaminu D není možné zajistit pouze stravou. Jeho nedostatek se donedávna spojoval jen s výskytem osteoporózy a později se přidala i snížená imunita a časté infekční onemocnění. V současnosti se ukazuje na význam vitaminu D v prevenci některých závažných onemocnění:

 • kardiovaskulárních onemocnění a vysokého krevního tlaku
 • diabetu typu 1 a 2
 • neurodegenerativních onemocnění.

Za bolestí svalů a oslabeným imunitním systémem, případně problémy s trávením můžeme hledat právě deficit D-čka - jsou to první varovné signály jeho nedostatku. V našem produktu Complete jsme zajistili nejen jeho dostatečné množství v denní dávce, ale také garanci vstřebání vitamínu. Moringa je totiž zároveň zdrojem hořčíku a vápníku, bez kterých suplementace vitamínu D nemá význam.

VITAMIN B12

S nedostatkem vitamínu B12 bojují všichni ti, kteří se rozhodli pro veganství a vitariánství, případně mají nevhodně vyskládaný celkový příjem živin v jídelníčku. Problém nedostatku se projevuje zejména ve zvýšené koncentraci homocysteinu v těle, což vede ke zvýšenému riziku kardiovaskulárních onemocnění. Nedostatek vitaminu B12 se však může projevit i celkovou únavou a malátností, při dětech i neprospíváním. Moringa Caribbean Complete zajišťuje dostatečný přísun tohoto vitaminu pro děti i dospělé.

VITAMIN C

Vitamín C patří mezi esenciální živiny, které si také neumíme sami vyprodukovat, ale jsme odkázáni na jejich příjem ve stravě. Faktem však je, že i přes naší snaze jen málokdy se podaří přijmout dostatek tohoto vitamínu v běžném jídelníčku. Důvodem jsou enormní nároky našeho těla - v období stresu, různých onemocnění, infekcí, ale i cvičení a tréninku. Už dávno víme, že zejména v podzimním a zimním období je nezbytné ho suplementovat. Právě proto jsme obohatili náš produkt o kvalitní zdroj vitamínu C - a to o extrakt z plodů šipky, který je spolu s rakytníkem jedním z nejlepších přírodních darů C-čka.

MORINGA CARIBBEAN

Vědecké studie prokázaly, že listy Moringy vykazují blahodárné účinky na organismus díky pestrému obsahu přírodních účinných látek (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taniny). Díky vitaminem s antioxidačním efektem podporuje moringa zdravý růst a buněčný vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitní projevy organismu. Prostřednictvím další důležité skupiny vitamínů B (B1 - thiamin, B2 - riboflavin, B3, B6 - pyridoxin) působí na stabilizaci duševní činnosti, stimuluje mozkovou činnost a inhibuje působení toxinů v organismu.

KDY SÁHNOUT PO MORINGA CARIBBEAN COMPLETE

 • ak sa cítite dlhodobo unavení
 • pokud se cítíte dlouhodobě unaveni
 • při snížené imunitě a časté nemocnosti
 • při častých zánětlivých onemocněních
 • při prevenci před kardiovaskulárními chorobami, diabetem a chronickými civilizačními chorobami
 • při prevenci osteoporózy
 • pro antioxidační a protizánětlivé účinky


Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení (1 kapsle):

 • Prášek z listů Moringa Caribbean (250 mg)
 • kyselina L-askorbová - vitamin C (extrakt z plodů šipky) (80 mg)
 • vitamin D (cholekalciferol) (200 IU)
 • vitamin B12 (kyanokobalamin) (1 μg)
 • celulóza
 • barviva : oxid železitý žlutý, oxid železitý červený, oxid titaničitý

Obsah balení:

 • Balení obsahuje 120 kapslí.
 • Hmotnost kapsle je 447 mg ±5%.
 • Hmotnost balení je 53,6g ±5%.

Dávkování:

 • Denní dávka pro dospělé nad 18 let - 2 × 2 kapsle (ráno a večer).
 • Denní dávka pro děti od 3 - 18 let – 2 × 1 kapsle (ráno a večer).
 • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů, zapít 200 ml vody.

Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25°C, s dobře uzavřeným obalem. Chraňte před vlhkem, mrazem, přímým slunečním světlem a sálavým teplem. Uskladňujte mimo dosah dětí. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...