Blue Moringa

Extra elixír pro muže s unikátním účinkem na mužskou potenci, plodnost a kvalitu sexuálního života.
 • Blue Moringa
 • Blue Moringa
skladem

ks
EAN: 4260568520907
Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je u... číst dál »
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes m... číst dál »
— Jan


Univerzální účinky Moringy Caribbean tentokrát v ještě vylepšené "duo" kombinaci - 75% moringa prášek z listů a 25% moringa prášek ze semínek - EXTRA PRO MUŽE. Pozitivně působí na mužskou potenci a plodnost. Díky komplexu vitamínů (zejména vit. E), minerálů (zejména Zn) a aminokyselin (zejména vysoký obsah argininu) zlepšuje průtok krve, zvyšuje počet a kvalitu spermií, čímž zlepšuje erekci.

Bližší informace:

Základní složkou přípravku je sušený extrakt ze semen a listů Moringy karibské (Moringa Carribean) s pozitivním účinkem na neuroendokrinní systém, regulaci sexuálních funkcí a motivace. Na molekulární úrovni je působení moringy dáno:

 • inhibicí specifického enzymu (PDE-5), což vede k zvýšenému prokrvení penisu, silné a stabilní erekci
 • vysokou hladinou L-lysinu pro vyšší výdrž při sexu a opakovaný akt
 • vysokým obsahem argininu, který je považován za viagru přírody, zlepšuje průtok krve a vylučování mužského růstového hormonu, pozitivně ovlivňuje hustotu a pohyblivost spermií
 • koncentrací vitamínu E, který je označován za faktor plodnosti, podporuje činnost pohlavních orgánů, také pozitivně působí na potenci a plodnost
 • přítomností zinku, který je nezbytný pro produkci spermií, zvyšuje jejich počet a zlepšuje jejich zdraví
 • vlivem na hladinu testosteronu a produkovaných spermií
 • modulačním účinkem na hladinu dopaminu
 • vysokou koncentrací antioxidantů

Z uvedeného vyplývá, že za základní mechanismus působení extraktu Moringy se považuje synergické potlačování aktivity enzymu PDE-5 a zároveň aktivity MAOB, což vede ke zvýšení hladiny dopaminu a zabránění relaxaci svaloviny penisu.

Výzkum rovněž poukázal na vliv vitaminu E na krevní oběh a červené krvinky. Moringa obsahuje vysokou koncentraci vitamínu E a předpokládá se, že napomáhá při zlepšení cirkulace krve i v penisu.

Moringa obsahuje i relativně hodně zinku, takže její konzumace může výrazně zlepšit sexuální funkce a pomoci při problémech s erektilní dysfunkcí. Vícero studií ukázalo velmi jasný vztah mezi množstvím zinku a hladinou testosteronu. Studie také zkoumali dopady vyrovnání hladiny zinku u starších mužů. Bylo prokázáno, že se zvyšujícím se obsahem zinku se hladina testosteronu u starší populace téměř zdvojnásobila. Moringa také obsahuje arginin, prekurzor oxidu dusnatého, který zvyšuje průtok krve i v penisu. Všechny benefity moringy uvedeno výše pomáhají zlepšit sexuální funkce jako vedlejší produkt ostatních přínosů pro zdraví, které Moringa přirozeně poskytuje. Extrakt nebo výluh z listů a semen napomáhá mimo jiné normalizovat vysoký krevní tlak a tím koriguje ED (jelikož vyšší krevní tlak a jeho farmakologická léčba jsou často asociovány s ED).

Pravidelné dlouhodobé užívání zvyšuje významně sexuální kondici a celkový zdravotní stav. Garantované složení a kvalita preparátů z vynikajících zdrojů Vám může zajistit dokonalý zážitek z milování.Kvalita produktu:

Naše produkty jsou tvořeny z čistých přírodních preparátů, za jejichž kvalitu zodpovídáme my. Pěstování Moringy karibské probíhá na panenských plantážích sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s přísně regulovaným sběrem, zpracováním a skladováním v souladu s nejpřísnějšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Nabízíme vysoce výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotřídní kvality. V našich produktech udržujeme všechny výživové prvky, původní barvu a vůni. Naše moringové stromy jsou pěstovány podle nejpřísnějších norem pro organické zemědělství a následné zpracovávání probíhá v adekvátních zařízeních, opět v souladu s přísnými mezinárodními standardy. Během sušení, které má za úkol dostat vodu z listů čerstvé moringy, používáme pouze velmi nízkou teplotu do 42°C. Výsledkem je ještě výživnější list moringy než kdyby byl získán jiným způsobem sušení.

Složení:

100% Moringa carribean – sušené listy a extrakt semen.

Obsah balení:

 • Balení obsahuje 120 kapslí Moringy Caribbean.
 • Hmotnost kapsle je 530 mg ±5%.
 • Hmotnost balení je 63,6 g ±5%.

Dávkování:

 • Denní dávka pro dospělé - 4 kapsle (2 × 2).
 • Kapsle užít po jídle pro vyšší biodostupnost a vstřebatelnost nutrientů.

Při dodržení doporučené denní dávky je možné dlouhodobé užívání. Nebyly popsány žádné vedlejší účinky užívání.

Upozornění:

Při užívání Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN TURBO doporučujeme užívat měsíc přípravek Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris) během cyklování.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Výživové doplňky nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Co naši zákazníci říkají o Morinze Karibské:

Moje manželka si koupila moringu premium asi pred dvema mesicmi. Byl jsem uprimne dost skepticky. Ale po nekolika tydnech se jeji zdravotni stav zlepsil. Dokonce jsem ji zacal uzivat i ja a to je uz co rict. Mel jsem problemy s prostatou a jiz po mesici uzivani je to o moc lepsi.
— Josef
Jsem velmi spokojený. Mám problémy s prostatou, mám na to taky svůj věk. Manželka mi objednala moringu od vás. Je pravda, že první příznaky uvolnění se projevli po 3 měsícech po užívaní. Ale dnes můžu říct, že se cítím o moc lépe a nemám nepříjemné problémy. Doporučuji.
— Jan
Dlouhodobe jsem mel problemy s cholesterolem. Znamy mi doporucil moringu a ta mi pomohla. Doporucuji.
— Marek
Doporučuji moringu. Sestra i já pocházíme z obézné rodiny. Sestře se podařilo shodit 30 kil díky rostlinné stravě a řekla mi, že začala brát moringu. Zatím jsem shodila 5 kil a jsem nadšená.
— Sandra
Pripravek mi blahodarne pusobi na plet. Mam kosmeticky salon a moringu doporucuju i mym zakaznickam.
— Karin


VIDEOGALERIE


FOTOGALERIE


NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ČLÁNKY

Moringa - použití a účinky zázračného stromu

Mnohostranně využitelnou univerzální rostlinu Moringa lze doporučit každému, kdo chce pokrýt svou denní extra potřebu mnoha důležitých vitamínů, miner...

Listy moringy na podporu potence

Moringa je již tradičně odpovědí na různé neduhy a ideálním doplňkovým lékem k léčbě častých a závažnějších onemocnění. Pro muže jsou problémy s erekc...

Zelený bojovník proti únavě

Už víme, že Moringa má množství účinných látek, vitamínů a antioxidantů. Přesto často nedokážeme pro superpotraviny a rostliny bohaté na různé prospěš...

Odpověď Moringy na zákeřnou cukrovku

Je všeobecně známo, že z diabetického onemocnění se stala celosvětová epidemie. Určitě jste se s tímto onemocněním setkali i vy, nebo váš blízký. Lidé...